River Park: Луксозен комплекс с топ локация € 39.700 - € 114.130
Накратко
| Цена: |
€ 39.700 - € 114.130 $ 50.351 или £ 32.862 |
|---|---|
| Цена за кв.м.: | € 1.102 - € 1.097 |
|
Агентска комисионна: |
|
|
We accept Visa, MasterCard, American Express, Maestro, Solo, Delta. |
|
| Тип: | Апартамент |
| Спални: | Студио - 2 |
| Бани/WC: | 1 - 2 |
| Обща площ: | 36 - 104 m2 |
| Градинска площ: | 0 m2 |
Вашият консултант
Светлана Георгиева
Слънчев бряг- Тел.:
- +359 (0) 554 2 40 64
- Моб.:
- +359 (0) 878 607 782
- Email:
- seaside@excelproperty.biz
- Skype:
- excel.property.seaside
- Адрес:
- Хотел Кубан, Блок Б, офис #6 (срещу хотел Бор)
Запитване относно имота
Относно "River Park: Луксозен комплекс с топ локация", с реф. номер ES-RIVP
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Предложете цена
Относно "River Park: Луксозен комплекс с топ локация", с реф. номер ES-RIVP
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Поискай обаждане
Относно "River Park: Луксозен комплекс с топ локация", с реф. номер ES-RIVP
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Уговори оглед
Относно "River Park: Луксозен комплекс с топ локация", с реф. номер ES-RIVP
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Безплатен съвет
Относно "River Park: Луксозен комплекс с топ локация", с реф. номер ES-RIVP
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Изпрати на приятел
Следващи стъпки
Кредитен калкулатор
Описание от агента
Имаме удоволствието да Ви представим този прекрасен комплекс River Park в Слънчев бряг. Този зашеметяващ комплекс е идеално разположен в едина от малкото запазени зелени площи в най-известния курорт, на около 150 м от плажа е и на удобно дори и за разходка разстояние от Несебър (признат от ЮНЕСКО за световно културно наследство).
River Park е изключително предложение по отношение на съчетаването на лукса и комфорта на 4-звезден апартаментен комплекс с тишина и уединение, недалеч от красивия плаж със златист пясък. Комплексът се намира в красив район в близост до реката със пленителни гледки към морето, басейна и парка. River Park се гордее с превъзходното място на което се намира. Всички удобства и забавления, които Слънчев бряг може да предложи са лесно достъпни пеша. Този комплекс е на конкурентни цени, и следователно, цените се очаква да нараснат през следващите няколко месеца.
Този съвсем нов комплекс включва широка селекция от просторни студиа, двустайни и тристайни апартаменти с много жизнено пространство допълнени с изискан интериорен декор. На приземния етаж на сградата се помещават магазини, супермаркет и рецепция с ресторант с интернационална кухня и лоби бар с изглед към басейна. Има и два асансьора, обслужващи комплекса. Голям плюс на комплекса е частния боулинг център, с който разполага.
Българския имотен пазар към момента предлага много добри възможности за закупуване на имоти на сравнително ниска цена. River Park ви предлага: * Изключително конкурентни цени * Сигурен инвеститор със богато минало * Разположен в район пълен със зеленина * Възможност за отдаване под наем с добър приход
Информация за имота
| Ref. No.: | ES-RIVP |
|---|---|
| Категория: | Морски имоти |
| Година на строителство: | 2008 |
| Брой апартаменти: | 76 |
| Продадени: | 45 |
| Местоположение: | Слънчев Бряг |
| Държава: | България |
| Офертата е публикувана на: | 09 Sep, 2009 |
| Офертата е разгледана: | 3348 пъти |
| Получени запитвания: | 2 |
Подова настилка
- Теракота
- Ламиниран паркет
Екстериорни характеристики
- Цимент/Бетон конструкция
- Тухла
- Топло-изолация
- Камък
Интериорни характеристики
- Душ-кабина
- Баня/Тоалетна
- MDF интериорни врати
- Интериорни елементи
- Климатик
Характеристики на имота
- Балкон / Тераса
- Градина
- Сервизно помещение
- Локално отопление
- Кабелна / Сателитна ТВ
- Телефон
- Интернет
- Рецепция
- PVC стъклопакет дограма
Екстри
- Парко-място
- Пералня
- Външен басейн
- Асансьор
- Охраняван портал
- Лоби бар
- Ресторант
- Салон за красота
- Супермаркет
- Детски център
Занимания наблизо
- Риболов
- Водни спортове
- Сърф
- Езда
- Колоездене
- Плуване
- Гмуркане
- Плаване
- Разходки
- Тенис
- Картинг
Удобства наблизо
- Поща
- Медицински пункт
- Автобусна спирка
- Магазини
- Ресторант
- Кафене
- Църква
- Аква парк
- Казино
- Нощни клубове
- Училище
Информация за плащане
- Всеки от апартаментите в комплекса може да бъде запазен с резервационна такса в размер на 2000 EUR (таксата не се връща при отказ на купувача).
- Възможна е индивидуална схема на плащане след запитване. За подробности се обърнете към един от брокерите на Ексел Пропърти
Подобни имоти Виж всички
-
Нови апартаменти в Слънчев Бряг
active
Цена: € 28.919 - € 93.166
Спални: 1 - 2
Виж в детайли
Обща площ: 28 - 171 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Апартамент с две спални с идеална гледка море
reduced
Цена: € 60.000
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 125 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Какао Резиденс: Обзаведени апартаменти до плажа
active
Цена: € 64.570 - € 329.780
Спални: Студио - 2
Виж в детайли
Обща площ: 58 - 165 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Слънчев Бряг: Обзаведено студио с гледка към морето
sold
Цена: € 33.000
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 54 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Слънчев Бряг: Евтино студио, обзаведено с гледка към морето
reduced
Цена: € 25.000
Спални: Студио
Виж в детайли
Обща площ: 38 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Комплекс апартаменти в Слънчев Бряг
active
Цена: € 50.014 - € 87.561
Спални: 1 - 2
Виж в детайли
Обща площ: 62 - 97 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Света София: Изгодни апартаменти в Слънчев Бряг
active
Цена: € 41.000 - € 130.000
Спални: Студио - 2
Виж в детайли
Обща площ: 45 - 119 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Слънчев бряг - чудесни апартаменти 600 евро / кв.м
promo
Цена: € 19.500 - € 48.900
Спални: Студио - 2
Виж в детайли
Обща площ: 30 - 72 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Royal Sun: Апартаменти в центъра на Слънчев Бряг
promo
Цена: € 26.660 - € 144.738
Спални: 1 - 2
Виж в детайли
Обща площ: 42 - 121 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Комплекс апартаменти в Слънчев Бряг
active
Цена: € 42.732 - € 106.130
Спални: 1 - 2
Виж в детайли
Обща площ: 50 - 106 m2
Градинска площ: 0 m2
Наблизо
- Най-близко летище: Бургас, 25км
- Най-близка автогара: Слънчев Бряг
- Най-близка ЖП гара: Бургас, 35км
- Най-близка магистрала: Бургас - София, 35км
- Най-близък плаж: Слънчев Бряг, 150м
- Най-близък първокласен път: Бургас - Слънчев Бряг - Варна
- Най-близко пристанище: Несебър, 2км
Местни забележителности
Поморийски манастир
Поморийският манастир “Св. Георги Победоносец” се намира в черноморското градче Поморие на около 20км. на север от Бургас. Църквата съхранява ценни икони от 18 и 19 век. Обитателите на манастира са много гостоприемни. Може да се нощува в манастира след предварителна уговорка с игумен Йеротей. Игуменът говори английски и немски и с радост показва манастира на посетителите. До манастира се достига лесно с кола или с автобус от Бургас за Поморие.
Созопол
Най-ранните заселници на този район са Тракийските племена. През 7-ми век пр.Хр. Гръцки колонисти се заселили там и нарекли града на името на техния бог Аполон - Аполония. Към 5 в. от н.е. той бил завзет от Византия, доакто не по-късно не станал част от България по времето на Хан Крум. През 14 век бива почти разрушен след атаката на флотата на Генуа. По-късно е завладян и продаден на рим от рицарите на Амадеус, господар на Савой. След дълга обсада градът най-накрая пада под Османско иго през 1453. От тогава са се строяли само дървени къщи, някои от които все още могат да се видят в старата част на града. След Освобождението той се бил превърнал в малко рибарско селище, но само за да стане най-големия център на риболова по Българското черноморие, а също така и привлекателна Туристическа дестинация за повеето туристи пристигащи в България.
Малко Търново
Природен парк “Странджа” и град Малко Търново предлагат на всички посетители, туристи и участници в природо-любителски, екологични, етнографски или археологически експедиции възможности за едно незабравимо преживяване. Нископланинският хълмист релеф и мрежата от поддържани туристически пътеки са добра основа за осъществяване на пешеходен туризъм. Прохладното лято, топлата и продължителна есен, сравнително малкото облачни дни, липсата на съществени температурни аномалии благоприятстват развитието на туризма и през по-голямата част на годината.
Несебър
Несебър е един от най-старите градове в Европа и най-богат на архителтурни паметници от Средновековието в България. Наследник е на древното тракийско селище Месембрия, основано в далечното второ хилядолетие преди Христа. Името му означава град на Мелса. Днес Несебър е архитектурно-градоустройствен и археологичен резерват. Освен забележителности, той предлага на туристите множество забавления и атракции.
Бургаски езера
Бургаските езера са група крайморски езера с различна соленост на водата, намиращи се недалеч от Бургас. Площта, която обхващат е 95 кв.км, от които 33,3 кв.км са обявени за защитени зони, обитавани от голам брой птици, риби и бозайници с местно и глобално значение. Освен това, Бургаските езера имат и икономическо значение, тъй като се използват за добев на сол и лечебна кал.
Река Велека
Водите на Велека са богати на флора и фауна. В реката са установени повече от 30 различни вида сладководни риби. Най-често се среща кефал. Открити са 5 вида животни, които присъстват в Червената книга на България, между които са змиорката и дивият шаран. Растения с особено значение за района на река Велека са защитените водни лилии и блатно кокиче. По бреговете на реката се среща елша, бамбук и др. При устието си Велека достига широчина 50 m, а дълбочината 7-8 м. След моста на шосето Синеморец-Ахтопол реката се разлива, прави голям завой и се влива в Черно море. В поречието на Велека се намират резерватите Силкосия и Узунбоджак.
Антична куполна гробница край Поморие
Античната куполна гробница край Поморие от III в. сл. Хр.,е призната за паметник на културата. Тя се намира под насипа на една надгробна могила, със запазен дълъг коридор (дромос) 22 м., кръгла камера с диаметър 11.6 м. и височина 5.5 м. Тя е засводена необичайно с полуцилиндричен свод, стъпил в центъра на куха колона, с диаметър 3.3 м., която нагоре се разширява като гъба и се слива с кръглата стена на залата. По околовръстната стена са разположени пет ниши, за които се предполага, че в тях са били поставени урните с праха на покойниците. Съоръжението е изградено от камък и тухли, споени с хоросан, примесен със счукани тухли. Тъй като има следи от хоросанова мазилка, покрита с тъмнозелена боя, се смята, че централната зала е била измазана и изрисувана. От вътрешната страна на колоната е съществувала вита каменна стълба, а подът е покрит с дебела хоросанова замазка с наклон към дромоса.
Гробницата е открита през 1888 г. и представлява оригинално антично съоръжение, единствено на Балканския полуостров. В своята архитектурна разработка гробницата представлява едно съчетание между тракийския обичай за погребение под могилен насип и римската строителна техника. Смята се, че става дума за мавзолей или хероон на богата анхиалска фамилия, в който периодично са били извършвани религиозни ритуали.
Аква-Парк в Слънчев бряг
Аква паркът в Слънчев Бряг се простира върху площ от 24 000 кв.м в северната част на курорта. Предлага невероятни водни атракции за всеки вкус и възраст, ще се потопите в свят на приключения, игри и екстремни преживявания. Паркът предлага 13 водни атракции, няколко коктейл-бара, ресторанти и много зеленина.


