Двустаен апартамент в Слатина - София € 80.000
Накратко
| Цена: |
€ 80.000 $ 101.464 или £ 66.221 |
|---|---|
| Цена за кв.м.: | € 1.025 |
|
Агентска комисионна: - |
|
|
We accept Visa, MasterCard, American Express, Maestro, Solo, Delta. |
|
| Тип: | Апартамент |
| Спални: | 1 |
| Бани/WC: | 1 |
| Обща площ: | 78 m2 |
| Градинска площ: | 0 m2 |
Вашият консултант
Георги Пенев
София- Тел.:
- + 359 (0) 2 97 33 111
- Моб.:
- + 359 (0) 878 60 77 22
- Email:
- sofia@excelproperty.biz
- Skype:
- excel.property.sofia
- Адрес:
- ул."Лидице" №27, ап.2, кв. Гео Милев, София
Запитване относно имота
Относно "Двустаен апартамент в Слатина - София", с реф. номер AD-SL
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Предложете цена
Относно "Двустаен апартамент в Слатина - София", с реф. номер AD-SL
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Поискай обаждане
Относно "Двустаен апартамент в Слатина - София", с реф. номер AD-SL
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Уговори оглед
Относно "Двустаен апартамент в Слатина - София", с реф. номер AD-SL
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Безплатен съвет
Относно "Двустаен апартамент в Слатина - София", с реф. номер AD-SL
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Изпрати на приятел
Следващи стъпки
Кредитен калкулатор
Описание от агента
ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН АПАРТАМЕНТ в тухлен блок!!! В близост до парк Гео Милев! На тихо и спокойно място, но в същото време близо до главни булеварди.
Разпределение: спалня, самостоятелна кухня, всекидневна, коридор, баня и тоалетна, два остъклени балкона! Мазе. Екстри: Външна изолация! Окабеляване, климатик, СОТ! Настилки: коридор и кухня на гранитогрес, спалнята и всекидневната на естествен паркет!
Информация за имота
| Ref. No.: | AD-SL |
|---|---|
| Категория: | Градски имоти |
| Година на строителство: | 1999 |
| Местоположение: | София |
| Държава: | България |
| Офертата е публикувана на: | 10 Feb, 2009 |
| Офертата е разгледана: | 3633 пъти |
| Получени запитвания: | 2 |
Подова настилка
- Теракота
- Дървен паркет / дюшеме
Екстериорни характеристики
- Тухла
- Топло-изолация
Интериорни характеристики
- Трапезария
- Душ-кабина
- Баня/Тоалетна
- Кухненски шкафове
- Кухненски уреди
- Перално помещение
- Вътрешно стълбище
- Обзавеждане
- Електрически уреди
- Декоративни орнаменти
- Климатик
Характеристики на имота
- Балкон / Тераса
- Мазе
- Антре
- Кабелна / Сателитна ТВ
- Телефон
- Интернет
- СОТ
- PVC стъклопакет дограма
Екстри
- Парко-място
- Асансьор
Занимания наблизо
- Ски / Сноуборд
- Риболов
- Езда
- Колоездене
- Плуване
- Катерене
- Разходки
- Тенис
- Лов
Удобства наблизо
- Поща
- Медицински пункт
- ЖП Гара
- Автобусна спирка
- Магазини
- Ресторант
- Кафене
- Църква
- Театър / Кино
- Дискотека
- Казино
- Нощни клубове
- Летище
- Училище
Информация за плащане
Преговори за цената и индивидуални схеми на плащане са възможни след запитване
Подобни имоти Виж всички
-
София,Редута: тристаен апартамент завършен до ключ
reduced
Цена: € 90.000
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 107 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Гео Милев: тристаен апартамент на изгодна цена
sold
Цена: € 65.000
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 90 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Редута: просторен апартамент с две спални - София
sold
Цена: € 76.000
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 86 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Луксозно обзаведен двустаен апартамент кв.Редута
reduced
Цена: € 75.000
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 77 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Уютен луксозно обзаведен апартамент - Гео Милев
sold
Цена: € 69.990
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 65 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Продава се двустаен апартамент в Гео Милев
sold
Цена: € 67.800
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 68 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Апартамент в дипломатическия блок - кв. Изток
sold
Цена: € 87.900
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 95 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Лукс в сърцето на София - ESTE Home & SPA
active
Цена: € 81.600 - € 488.530
Спални: 1 - 3
Виж в детайли
Обща площ: 61 - 305 m2
Градинска площ: 0 m2 -
Апартамент в кв. Дианабад на много изгодна цена
sold
Цена: € 69.990
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 86 m2
Градинска площ: 0 m2 -
София, Дружба 1: двустаен апартамент на изгодна цена
reduced
Цена: € 50.000
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 87 m2
Градинска площ: 0 m2
Наблизо
- Най-близко летище: Летище София 5 км
Местни забележителности
Храм - паметникът "Св. Ал. Невски"
Храм - паметникът "Св. Ал. Невски" е една от най-ценните и най-значителните културни забележителности на София. Построен е в чест на руския цар Александър II, наричан "Цар Освободител" от българите, защото армията му освобождава България от Турско робство през 1878 г. Катедралата носи неговото име. Основите на храма са поставени през 1882 г., но строежът приключва едва през 1912 г. Проектът на храма е от руския арх. Помаренцев в типично неовизантийски стил, характерен за средата на 19в. в Русия. По своята характеристика храмът представлява кръстокуполна базилика с акцентирано централно кубе. Камбанарията има 12 уникални камбани, а кулата е висока цели 53 метра.
Освен уникален отвън, храм Св. Александър Невски може да ви остави безмълвни и със своя интериор. И освен огромен отвън, той е внушаващ и отвътре. За построяването му са използвани първокачествени материали - мрамори от Италия, бразилски оникс, злато, създадени са изключителни резби, които не остават незабелязани от посетителите. Мозайките с изображения на светци със сигурност ще впечатлят не само вярващите. А за последните би било изключително удоволствие да запалят свещ в тази неповторима черква.
Боянската църква
Боянската църква „Св. св. Никола и Пантелеймон“ е средновековна българска църква в софийския квартал Бояна, намиращ се в подножието на Витоша. Тя е един от културните символи на България и е включена през 1979 г. като културен паметник в Списъка на световното културно и природно наследство на ЮНЕСКО под № 42. Филиал е на Националния исторически музей. Храмът е двуетажен. Отнася се към типа двуетажни църкви-гробници с долен етаж, предназначен за крипта (гробница) и горен за семеен параклис. Счита се за църква към извънградската резиденция на феодала от която тя е била част. Най-старият строителен период е от края на 10 век - началото на 11 век. Изобразените сцени и композиции на светци, ангели и ктиторските портрети са характерни със забележителна душевност, хуманизъм и реализъм и имат неоценима художествена и документална стойност.
Народният театър “Иван Вазов”
Народният театър “Иван Вазов” е вторият символ на столицата. Театърът е основан през 1904 г., а сградата му е била завършена през 1907 г. Построен е в стила на немския класицизъм с много елементи на модерния тогава стил сецесион. Интериорът е обновяван на два пъти - след пожара в театъра през 1923 г. и 1970-1976 г. В салона има два балкона и 850 места. Функционират две камерни сцени - едната със 150, другата с около 100 места. В театъра работят едни от най-добрите актьори и режисьори на страната, някои от които с европейска известност.
Сградата на Народното Събрание
Сградата на Народното събрание (1884, 1890, 1928) е третият кандидат за символ на града. На нейния фронтон е изписан девизът “Съединението прави силата” – ключов елемент в националния герб на Република България. Срещу сградата на Парламента е паметникът на Царя Освободител на България (1905) - руският цар Александър II. На запад от сградата на Парламента се намира Българската академия на науките, създадена през 1869 г., а на изток през градинката - Софийският университет “Св. Климент Охридски”. Това е първото висше учебно заведение в България, създадено през 1888 г. и построено през 1925 г. с лични средства на братята Евлоги и Христо Георгиеви, чиито статуи красят парадния вход на университета. Недалеч от университета се намира Мавзолеят на Батенберг.
Руската църква “Св. Николай”
Руската църква “Св. Николай” се вижа отдалеч с острия си позлатен връх. Тя е строена през годините 1912-1914 от руски емигранти в България. В нея има чудесна майолика, икони в руски стил, сред които изпъква прецизното копие на иконата на св. Николай Чудотворец от Киевско-печорската лавра.
Планина Витоша
Витоша е най-посещаваната българска планина. Издига се непосредствено над София и е един от символите на нашата столица. На пръстите на едната ръка се броят големите градове в света, още по-малко столиците, които притежават такова природно богатство. Витоша е най-значимата в Планско-Завалската планинска система. С най-високия си връх - Черни връх (2290 м н.в.) тя се нарежда на 4-то място по височина сред планините на България.

