Селски имот в селце с минерални извори, Елхово! € 16.180
Накратко
| Цена: |
€ 16.180 $ 20.521 или £ 13.393 |
|---|---|
| Цена за кв.м.: | € 161 |
|
Агентска комисионна: - |
|
|
We accept Visa, MasterCard, American Express, Maestro, Solo, Delta. |
|
| Тип: | Къща / Вила |
| Спални: | 2 |
| Бани/WC: | 0 |
| Обща площ: | 100 m2 |
| Градинска площ: | 900 m2 |
Вашият консултант
Георги Костов
Елхово- Тел.:
- +359 (0) 554 2 40 64
- Моб.:
- +359 (0) 878 61 9294
- Email:
- elhovo@excelproperty.biz
- Skype:
- excel.property.seaside
- Адрес:
- ул. "Любен Каравелов" №2б, Елхово 8700
Запитване относно имота
Относно "Селски имот в селце с минерални извори, Елхово!", с реф. номер TI-ME801
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Предложете цена
Относно "Селски имот в селце с минерални извори, Елхово!", с реф. номер TI-ME801
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Поискай обаждане
Относно "Селски имот в селце с минерални извори, Елхово!", с реф. номер TI-ME801
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Уговори оглед
Относно "Селски имот в селце с минерални извори, Елхово!", с реф. номер TI-ME801
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Безплатен съвет
Относно "Селски имот в селце с минерални извори, Елхово!", с реф. номер TI-ME801
Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).
Изпрати на приятел
Следващи стъпки
Кредитен калкулатор
Описание от агента
Само на 22 km от гр. Елхово, на тиха улица в покрайнините на приятно малко селце, е разположен този прекрасен имот, чакащ своите нови собственици. Този очарователен дом се намира в красивия и хълмисти района на гр.Елхово и на 85 km. от гр. Бургас и неговите плажове и международно летище.
Къщата е едноетажна и тухлена. Площта на етажа е разпределена между една малка тераса, дълъг коридор, водещ към две спални, кухня и дневна. Също така има малко помещение, което е подходящо да бъде превърнато във вътрешна баня/тоалетна. Подът на етажа е циментиран, а рамките на прозорците са изработени от дърво. Имотът е снабден с електричество и течаща вода (извън сградата). Състоянието на имота е прилично, въпреки че се нуждае от някои ремонтни дейности като: ремонт на подовете и таваните, подмяна на ел.инсталация, а също ъака и направата на септична яма. Къщата се нуждае от измазване и боядисване отвън, както и от някои “козметични” подобрения на интериора. Градината не е много голяма (900 кв.м.), което я прави лесна за поддръжка. За момента е засадена с овощни дървета и красиви цветя. В градината са разположени един гараж с големина от 35 кв.м. и два стари навеса.
Природата в района е изключително живописна и красива. Наличието на минерални извори предлага добра възможност да се насладите на различни спа процедури. Селото предлага всички необходими удобства като магазини, кафене, училище, църква, здравна служба и редовен автобусен транспорт до съседните населени места. Районът е изключително подходящ за развитието на селски туризъм, лов, риболов и е идеално място за уединение, отдих и почивка!
Информация за имота
| Ref. No.: | TI-ME801 |
|---|---|
| Категория: | Селски имоти, СПА имоти |
| Година на строителство: | 1969 |
| Местоположение: | Елхово |
| Държава: | България |
| Офертата е публикувана на: | 13 Jun, 2009 |
| Офертата е разгледана: | 3054 пъти |
| Получени запитвания: | 1 |
Подова настилка
- Замазка
Екстериорни характеристики
- Тухла
Характеристики на имота
- Балкон / Тераса
- Приземен етаж
- Градина
- Локално отопление
- Дървена двойна дограма
Екстри
- Допълнителна постройка
- Гараж
- Парко-място
- Плодови дръвчета
Занимания наблизо
- Риболов
- Разходки
- Лов
Удобства наблизо
- Поща
- Медицински пункт
- Автобусна спирка
- Магазини
- Кафене
- Църква
- Минерална вода
- Училище
Информация за плащане
- Имотът може да бъде запазен с резервационна такса в размер на 2000 EUR (таксата не се връща при отказ на купувача).
- Възможна е индивидуална схема на плащане след запитване. За подробности се обърнете към един от брокерите на Ексел Пропърти
Подобни имоти Виж всички
-
Oчарователна къща близо до минерални извори
active
Цена: € 13.600
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 100 m2
Градинска площ: 1850 m2 -
Селска къща с голям потенциал край Елхово
active
Цена: € 12.300
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 110 m2
Градинска площ: 1650 m2 -
Частично ремонтирана къща в привлвкателен район!
sold
Цена: € 29.900
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 45 m2
Градинска площ: 620 m2 -
Чаровна къща в старобългарски стил
active
Цена: € 21.600
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 120 m2
Градинска площ: 710 m2 -
Новопостроена къща с минерална вода вътре!
active
Цена: € 35.100
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 100 m2
Градинска площ: 1307 m2 -
Двуетажна къща в живописно селце край Елхово!
active
Цена: € 15.690
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 100 m2
Градинска площ: 1800 m2 -
Масивна и просторна къща в района на Елхово!
active
Цена: € 20.670
Спални: 3
Виж в детайли
Обща площ: 130 m2
Градинска площ: 2000 m2 -
Едноетажна, тухлена къща в района на Елхово
active
Цена: € 10.800
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 100 m2
Градинска площ: 1587 m2 -
Малка селска къща, подходяща за цялостен ремонт
active
Цена: € 10.190
Спални: 1
Виж в детайли
Обща площ: 55 m2
Градинска площ: 2250 m2 -
Чаровен селски дом, 3дка градина на 20км от Елхово
active
Цена: € 12.690
Спални: 2
Виж в детайли
Обща площ: 70 m2
Градинска площ: 3000 m2
Наблизо
- Най-близко летище: Бургас, 70 км.
- Най-близка автогара: Елхово, 22 км.
- Най-близка ЖП гара: Ямбол, 35 км.
- Най-близка магистрала: Бургас-София
- Най-близък плаж: Бургас, 80 км
- Най-близък първокласен път: Харманли-Елхово-Бургас, 22 км.
- Най-близко пристанище: Бургас, 80 км
Местни забележителности
Етнографски музей - Елхово
Етнографският музей съхранява разнообразното етнографско наследство на община Елхово и на целия Странджанско-Сакарски край. Експозициите са разположени в 4 зали. В първата зала са представени основните поминъци на населението от края на ХІХ в. – земеделие, лозарство, тютюнопроизводство, животновъдство, лов и риболов, както и някои занаяти – медникарство и терзийство. Втората зала запознава с жилищната уредба от края на ХІХ в. В третата зала е изложено традиционното облекло на населението от югоизточния край на българските земи. В четвъртата зала са представени традиционни празници и обичаи, като сватби, кукерски игри, коледуване, лазаруване.
Бакаджишки манастир
Бакаджишкият манастир “Св. Спас” се намира над гр. Ямбол, на северния склон на първия връх на Бакаджика, Св. Спас. Изграден е след Освободителната руско-турска война, на мястото на разрушен по времето на Априлското въстание манастир. В момента манастирът е без монаси, като се поддържа от поп и неговата съпруга. Край храма има жилищни и стопански постройки.
Кабиленски манастир
Манастирът е с православно име “Рождество на Пресвета Богородица” и се намира в средата на нива недалеч от археологическия резерват Кабиле на 6км. от град Ямбол. Неговият добре поддържан двор радва окото на посетителя с множеството зеленина и цветя. Манастирът предлага настаняване и може да посрещне до 50 души. Хора от цялата страна често прекарват по няколко дни като най-голям наплив разбира се има по време на религиозни празници.
Тракийски град Кабиле
Тракийският царски град Кабиле е разположен на плато, увенчано със скалист акропол, който е и светилище-обсерватория. По някои наблюдения, на акропола-светилище са разкрити скален "релеф на Кибела", основи на обществена сграда и две правоъгълни помещения, най-вероятно с култов характер Местоположение: На 6км. северно от Ямбол
Язовир Малко Шарково
Язовир Малко Шарково се намира в Странджа, недалече от Елхово и турската граница. Язовира е заобиколен от хълмове и малки горички. През 1989 районът е обявен за територия с европейско значение от ортитологична гледна точка. Има 46 вида бодолюбиви птици, като 16 от тях са записани в червената книга. Сред птиците, които зимуват в язовира са: Голяма белочела гъска, Немият лебед, Пойният лебед и Червеногушата гъска. Язовир Малко Шарково е привлекателно място за летовници и рибари.



