Прекрасна двуетажна вила в отлично състояние! € 27.000

Накратко

Прекрасна двуетажна вила в отлично състояние! 37 снимки active
Цена: € 27.000
$ 34.244 или £ 22.350
Цена за кв.м.: € 225

Агентска комисионна: -

We accept Visa, MasterCard, American Express, Maestro, Solo, Delta.

Тип: Къща / Вила
Спални: 2
Бани/WC: 1
Обща площ: 120 m2
Градинска площ: 3540 m2

Вашият консултант

Георги Костов

Елхово
Тел.:
+359 (0) 554 2 40 64
Моб.:
+359 (0) 878 61 9294
Email:
elhovo@excelproperty.biz
Skype:
Адрес:
ул. "Любен Каравелов" №2б, Елхово 8700
Оферти на консултанта

Запитване относно имота

Относно "Прекрасна двуетажна вила в отлично състояние!", с реф. номер TI-MY430

Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).

или затвори

Предложете цена

Относно "Прекрасна двуетажна вила в отлично състояние!", с реф. номер TI-MY430

Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).

или затвори

Поискай обаждане

Относно "Прекрасна двуетажна вила в отлично състояние!", с реф. номер TI-MY430

Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).

или затвори

Уговори оглед

Относно "Прекрасна двуетажна вила в отлично състояние!", с реф. номер TI-MY430

Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).

или затвори

Безплатен съвет

Относно "Прекрасна двуетажна вила в отлично състояние!", с реф. номер TI-MY430

Моля, попълнете своите данни в полетата по-долу. Задължителните полета са маркирани със звезда (* ).

или затвори

Изпрати на приятел

или затвори

Кредитен калкулатор

Powered by Mortgage Calculator

Описание от агента

Предлагаме Ви чудесна двуетажна вила, разположена в покрайнините на спокойно селце в хълмист район, едва на 12 км от привлвкателния град Ямбол, който също така е и общински център. Най-близкото международно летище е в гр.Бургас, на 120 км от селото.

Къщата е двуетажна, с обща жилищна площ от 120 м2, като всеки етаж е с площ от 60 кв.м. Първият (приземен) етаж се състои от гълъг коридор, водещ до всекидневна, кухня, снабдена с течаща вода и баня с тоалетна. Подовете във всички стаи са циментирани, а прозорците са с нова дървена дограма. На втория етаж са разположени две обширни спални и една просторна, дълга тераса, разкриваща красива гледка към центъра на селцето и към близките хълмове. Вторият етаж, така както първият е снабден изцяло с течаща вода. Таваните и в двете спални са дървени, така както рамките на прозорците. Тази уютна вила е в отлично състояние, изключително стабилна и надеждна, тъй като е тухлена, с каменна основа. Единствено се препоръчва да се измажат стените на двете спални.

Това, което прави тoзи чудесен имот още по-атрактивен и привлекателен е огромната градина с площ от 3540 кв.м., предлагаща разнообразие от различни овощни дървета като: сливи, череши, вишни, праскови, ябълка и един орех. В двора има кладенец и голям навес зад къщата, в който може да се направи голяма стая с камина и да се превърне в чудесна стая за гости. Единствено се нуждае от измазване, нов под и боядисване на гредите.

Ако търсите и желаете спокойствие, тишина и чист въздух, този имот ще Ви осигури всичко това. Въпреки, че е малко селото предлага необходимите удобства за един нормален живот като няколко магазина, кафенета, поща и редовен транспорт до близките села, до Ямбол и Елхово.

Информация за имота

Ref. No.: TI-MY430
Категория: Селски имоти
Година на строителство: 1984
Местоположение: Ямбол
Държава: България
Офертата е публикувана на: 03 Jul, 2009
Офертата е разгледана: 2407 пъти
Получени запитвания: 0

Подова настилка

  • Теракота
  • Замазка
  • Балатум

Екстериорни характеристики

  • Тухла
  • Каменна основа
  • Мазилка

Интериорни характеристики

  • Баня/Тоалетна

Характеристики на имота

  • Балкон / Тераса
  • Последен етаж
  • Приземен етаж
  • Градина
  • Външно стълбище
  • Локално отопление
  • Веранда
  • Дървена двойна дограма

Екстри

  • Допълнителна постройка
  • Парко-място
  • Кладенец
  • Плодови дръвчета

Занимания наблизо

  • Риболов
  • Разходки
  • Лов

Удобства наблизо

  • Медицински пункт
  • Автобусна спирка
  • Магазини
  • Кафене
  • Църква
  • Училище

Информация за плащане

  1. Имотът може да бъде запазен с резервационна такса в размер на 2000 EUR (таксата не се връща при отказ на купувача).
  2. Възможна е индивидуална схема на плащане след запитване. За подробности се обърнете към един от брокерите на Ексел Пропърти

Подобни имоти Виж всички

Наблизо

  • Най-близко летище: Бургас, 120 км.
  • Най-близка автогара: Ямбол, 12 км.
  • Най-близка ЖП гара: Ямбол, 12 км.
  • Най-близък плаж: Бургас, 110 км
  • Най-близка ски-писта: Пампорово 255 kм.
  • Най-близък първокласен път: Ямбол-Бургас, 12 км
  • Най-близко пристанище: Бургас, 118 км

Местни забележителности

Устремски манастир "Св.Троица"

Устремски манастир "Св.Троица"

Етнографски музей - Елхово

Етнографски музей - Елхово

Етнографският музей съхранява разнообразното етнографско наследство на община Елхово и на целия Странджанско-Сакарски край. Експозициите са разположени в 4 зали. В първата зала са представени основните поминъци на населението от края на ХІХ в. – земеделие, лозарство, тютюнопроизводство, животновъдство, лов и риболов, както и някои занаяти – медникарство и терзийство. Втората зала запознава с жилищната уредба от края на ХІХ в. В третата зала е изложено традиционното облекло на населението от югоизточния край на българските земи. В четвъртата зала са представени традиционни празници и обичаи, като сватби, кукерски игри, коледуване, лазаруване.

Бакаджишки манастир

Бакаджишки манастир

Бакаджишкият манастир “Св. Спас” се намира над гр. Ямбол, на северния склон на първия връх на Бакаджика, Св. Спас. Изграден е след Освободителната руско-турска война, на мястото на разрушен по времето на Априлското въстание манастир. В момента манастирът е без монаси, като се поддържа от поп и неговата съпруга. Край храма има жилищни и стопански постройки.

Кабиленски манастир

Кабиленски манастир

Манастирът е с православно име “Рождество на Пресвета Богородица” и се намира в средата на нива недалеч от археологическия резерват Кабиле на 6км. от град Ямбол. Неговият добре поддържан двор радва окото на посетителя с множеството зеленина и цветя. Манастирът предлага настаняване и може да посрещне до 50 души. Хора от цялата страна често прекарват по няколко дни като най-голям наплив разбира се има по време на религиозни празници.

Тракийски град Кабиле

Тракийски град Кабиле

Тракийският царски град Кабиле е разположен на плато, увенчано със скалист акропол, който е и светилище-обсерватория. По някои наблюдения, на акропола-светилище са разкрити скален "релеф на Кибела", основи на обществена сграда и две правоъгълни помещения, най-вероятно с култов характер Местоположение: На 6км. северно от Ямбол

Язовир Малко Шарково

Язовир Малко Шарково

Язовир Малко Шарково се намира в Странджа, недалече от Елхово и турската граница. Язовира е заобиколен от хълмове и малки горички. През 1989 районът е обявен за територия с европейско значение от ортитологична гледна точка. Има 46 вида бодолюбиви птици, като 16 от тях са записани в червената книга. Сред птиците, които зимуват в язовира са: Голяма белочела гъска, Немият лебед, Пойният лебед и Червеногушата гъска. Язовир Малко Шарково е привлекателно място за летовници и рибари.

България